تور تایلند بهار ۹۵

یکی از مهمترین مقاصد ایرانیان در تورها تور تایلند می باشد ، تایلند که یکی از زیبا ترین کشورهای جنوب شرقی آسیا می باشد با دارا بودن جاذبه های زیاد مسافران بسیار زیدادی را به صورت سالانه به سمت خود جذب می کند . کشور تایلند هم مرز با چین ، مالزی می باشد و کشوری ساحلی می باشد از شهرهای مهم این کشور می توان به بانکوک پایتخت تایلند و پوکت ،ساموئی و پاتایا نام برد . مسافران ایرانی تورهای تایلند برای سفر به این کشور تنها می توانند توسط هواپیما سفر کنند و سفر به صورت های دیگر امکان پذیر نمی باشد. برای سفر به تایلند معمولاً یا از پرواز ماهان ایر باید استفاده کرد و یا پرواز قطر و یا ایران ایر که به سمت این کشور پرواز می کنند.

تور تایلند بهار 95

آب و هوای تایلند به صورت گرم و شرجی می باشد و در اکثر فصل سال باران می بارد ، بهترین فصل برای سفر به تایلند فصل بهار می باشد ، پیشنهاد می کنیم که تور تایلند بهار ۹۵ را از دست ندهید و سعی کنید که حتماً از این کشور بسیار زیبا در شرق آسیا دیدن فرمایید .

برای سفر به کشور تایلند می بایست حتماً ویزای این کشور را به همراه داشته باشید برای دریافت ویزای تایلند شما می باید از سمت آژانس مسافرتی خود اقدام نمایید. پس از آن باید پرواز و هتل خود را انتخاب کنید. هتل های تایلند بسیار خوب می باشند و شما از هتل های ۳ ستاره تا ۵ ستاره را به راحنی در این کشور یافت می کنید.

واحد پولی تایلند بت تایلند میباشد که در دلار ۳۰ برابر ارزش بت را دارد. هر ساله تعداد بسیار زیادی مسافر به این کشور از کشورهای مختلف دنیا سفر می کنند و این موضوع سبب شده است که این کشور در حوزه ی توریست بسیار پرطرفدار باشد و بخش اعظمی از اقتصاد این کشور بر اساس گردشگری می باشد.

دیدگاه‌تان را ارسال کنید :


قدرت گرفته از وردپرس پارسی و هاست ابری پارس پک | طراحی شده توسط Fresh Sites ، ترجمه از مسعود گلچین